top of page
Örme makinası
Büyük olmak, büyük üretim gücüne sahip olmaktır...

1990 yılında İstanbul Sefaköy’de yapışkanlı Bez ve kağıt Tela ihtiyacını gidermek için kurmuş olduğumuz şirketimizle, daha o zaman hayallerimize büyük bir adım atmıştık.
Sürekli büyümekte olan şirketimize, 5000 m2’lik İstanbul fabrikamıza ilave olarak, 2007 tarihi itibari ile 40.000 m2’lik alan üzerine kurulu, Kütahya Domaniç tesislerimizi kurduk, üretim çeşitliliği ve kapasitemizi dünya standartlarına ulaştırdık. Zengin çeşit ve yüksek kalitede; kağıt tela, bez tela, stretch tela, raschel tela, beden tela, ipli jarsey, şifon tela, ipli tela Profix (Texfix), slikon şeffaf lastik ürünleri ile ihtayaçları karşılıyor, müşterilerimizin gücüne güç katıyoruz...

Doğru yönetimle, doğru yöne gidiyoruz...

Büyük bir marka olmak, müşterilerin ihtiyaçlarına profesyonelce cevap vermeyi, hızlıca çözüm üretmeyi gerektirir. 
Vantela Tekstil, deneyimli bir yönetim yapısıyla, doğru yöne gidiyor. Pazarlama, kurumsal yapı, insan kaynakları, müşteri yönetimi ve ürün geliştirme gibi konularda profesyonel ve yenilikleri takip eden, iyi ilişkiler kurabilen ve var olan iyi ilişkileri doğru bir şekilde yöneten tepe yönetimimizle Vantela Tekstil’i profesyonelce yönetiyoruz.

Termobond makinası
Vantela fabrika
Vantela Dünyası...

Vantela Tekstil olarak dünyadaki değişimleri, yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Üretim yaptığımız ürünler hakkındaki gelişmeleri, kullanım alanlarını ve geliştirilebilir yapılarını takip ediyor, ülkemizle buluşturuyoruz. Global gücümüzü müşterilerimizle taşıyor, onların ihtiyaçlarına göre çözümler üretiyoruz. 

Rekabete renk katıyoruz...

Bizim için en önemli şeylerden biri de sektöre katkı yapmaktır. Rekabetten fırsat çıkartmak, rekabete yaratıcılıkla renk katmaktır. Müşterilerimize daha iyisini sunabilmek için rakiplerimizi de kontrol ediyor, dünyada olan değişiklikleri de yakından takip ediyoruz.

Kendimizden büyük markalar geliştirdik...

Yeni ya da daha iyisini ortaya çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve bol çeşitli markalar sunarak yardımcı oluyoruz.
Vantela Tekstil 30. yılına; QPR, VNT, Blackpoint, Bosfor 503, Jasmine 30, Royal, Avalon,

Profix, Armstrong markalarıyla girdi. 

Vantela fabrika
bottom of page